Rychlá rezervace

Blog

Rady, tipy, novinky o půjčování dodávkových aut a přívěsů.

Když vám chybí dodávka

Lidé cestují po světě v tom, co je k dispozici a co také optimálně odpovídá jejich potřebám. A tím nejlépe odpovídajícím může být dodávkové auto.

Přečíst článek

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem – který je lepší?

Půjčení vozidla s sebou nese mnoho otázek. Jednou z nich je i volba délky tohoto pronájmu. Zde je třeba vycházet ze základních požadavků. Jak dlouho budete vůz potřebovat?

Přečíst článek

Půjčení dodávky s vozíkem aneb postačí řidičský průkaz skupiny B?

Před půjčením užitkového vozidla v podobě dodávky řidiči často řeší, jestli jim bude stačit řidičských průkaz skupiny B. V tomto ohledu není vůbec osvětlit si skupiny, které je třeba mít v řidičském průkazu zapsané.

Přečíst článek

Svépomocné stěhování versus stěhování firmou

Jistě to znáte. Našli jste naprosto skvělé místo pro bydlení, ale nyní vás čeká náročné stěhování. Jak se s tímto vším vypořádat? V základě máte dvě možnosti.

Přečíst článek

Půjčení vozidla v zahraničí může být nevýhodné

Pokud potřebujete přepravit nějaké zboží či jakýkoliv předmět ze zahraničí nebo do zahraničí, jistě uvažujete o možném vypůjčení vozidla. Není se čemu divit, neboť půjčení jakéhokoliv vozidla je v současnosti velmi jednoduché.

Přečíst článek

Existují situace, kdy půjčení dodávky přímo vybízí

Někteří lidé se neustále diví, proč si jiní půjčují automobily. Má to přitom tolik důvodů, které je možné rozdělit na mnoho skupin. Je proto třeba rozlišovat půjčení vozidla.

Přečíst článek